Temizlik Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizlik şirketinden hizmet almak istiyorsanız bu yazıyı okumanızda fayda var. Dikkat etmeniz gereken konuları tek tek ele alıp sizlere anlatmak istiyorum


1Kurumsal kimlik:Temizlik şirketinin kurumsal bir kimliğe sahip olması güvenilirliğini artırır. Bu prensiple çalışan firmalar, personel hakları, iş güvenliği, olası sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı ve verdiği hizmet konularına çok dikkat eder. Bu sebeple evinizi ve iş yerinizi rahatlıkla temizlik hizmeti veren kurumsal bir firmaya emanet edebilirsiniz.

2- Referans: Hizmet alacağınız firmanın mevcut ya da geçmiş müşteri deneyimlerini öğrenmeniz seçiminizde size rehber olacaktır. Ve yaptıkları işleri görmek güven verecektir. Firmaların kendi sitelerinde yer alan referanslar yerine internetten firma ismini arayarak haklarına yazılanları, şikayet ve memnuniyetleri detaylı incelemenizi tavsiye ederiz. Varsa tanıdığınız birinin hizmet aldığı firmayla çalışmak her zaman daha az risk barındırır.

3- Uzmanlaşma ve deneyim: Temizlik şirketi seçerken çalışma alanlarına dikkat edin. Sadece ofis temizliği hizmeti veren bir firma ev temizliği konusunda tecrübesiz çalışanlara sahip olabilir. Ya da sadece fabrika, restaurant, hastane temizliğinde uzman kuruluş eviniz için doğru seçim olmayabilir.

4- Malzeme ve Deterjanlar: Kullandıkları temizlik malzemeleri ile ilgili mutlaka önceden bilgi alın. Kalitesiz, ucuz ve isimsiz malzemeler kullanmaları hijyenik açıdan sağlıklı olmayacaktır. Firmanın mutlaka kaliteli deterjan ve malzeme kullandığından emin olun ve kontrol edin. İyi bir firma yeterli ekipmana sahiptir. Kaliteli malzeme kaliteli firma demektir, bunu unutmayalım.

5- Davranış şekli: Hizmet almadan önce yapılacak ilk görüşme size firma hakkında bilgi verme konusunda yardımcı olacaktır. Firma yetkilisinin konuşma tarzı ve davranış biçimini dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz.

6- Talebi anlama ve uygulama: Temizlik şirketinin bu kriteri sağlayıp sağlamadığını hizmeti satın almadan anlamanız zordur. İlk temizlik sonrası taleplerinizin yerine gelip gelmediğini mutlaka kontrol edin. Örneğin siz mutfak dolaplarınızın içinin temizlenmesini talep etmiştiniz fakat sadece dış yüzeyleri silinmiş. Bu durumda yapmanız gereken firma yetkilileriyle görüşüp tepkilerine ve telafi sunup sunmadıklarına bakmak olacaktır. Yanlış anlaşılmalar olabilir fakat yetkilinin verdiği cevap sizi tatmin etmeli. Memnuniyetinizin sağlanacağı garanti edildiği takdirde ikinci bir şans verebilirsiniz. Hizmet sonrası ilgi ve yapılan bir hata varsa telafi etmeleri çok önemlidir.
Bu şartların hepsini göz önüne aldığımızda https://www.tusbatemizlik.com tam anlamıyla ihtiyacınızı karşılayacak bir firma olacaktır. Kurumsal bir kimliğe sahip, kuvvetli referansları olan, bir çok çalışma alanında uzmanlaşmış, kaliteli malzemeye ve işinde profesyonelleşmiş personele sahip olan, güleryüzlü, pozitif ve çözüme odaklı çalışanlarıyla taleplerinize tam verimli bir şekilde cevap veren bir firma arıyorsanız, Tusba Temizlik Hizmetleri bu konuda bulabileceğiniz en iyi firmalardan bir tanesidir.

Yorum yaz:

Email adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Site Footer